30.03.2021

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ PRO RODIČE A DĚTI

Na společnou zážitkovou akci si budeme muset ještě počkat, ale Velikonoce můžeme oslavit i tak..

27.01.2021

Výherci vánoční soutěže si odnesli poukazy do svých oblíbených restaurací

Výherci vánoční soutěže si odnesli poukazy do svých oblíbených restaurací a podpořili tak místní podniky v nelehlé době. Jsme rádi, že jsme mohli být iniciátorem tohoto projektu.

12.11.2020

V Letňanech chybí zeleň, školky i služby

81 % dotazovaných z Letňan a Čakovic by uvítalo více zelených ploch, 70 % vnímá nedostatek mateřských škol a jen 6,5 % dotazovaných je spokojeno se službami. Tato a další zajímavá zjištění vyplynula z rychlé online ankety, které se zúčastnilo během 10 dnů celkem 231 místních respondentů.

04.11.2020

Zašlete nám dobové fotografie a podílejte se na připravované výstavě AVIA v obrazech

Zažili jste ‘starou’ AVII? Přineste snímek do infocentra AVIA City a podílejte se na vzniku výstavy. Ta má být od jara 2021 umístěna před novým infocentrem AVIA City a vlastními snímky do ní mohou přispět i pamětníci. Přinést nebo poslat dobové fotografie z areálu i jeho okolí bude možné až do konce ledna.

19.10.2020

Otevíráme infocentrum

V infocentru AVIA City se můžete dozvědět více o projektu, odnést si informační materiály, sdílet s námi své připomínky a náměty k návrhu a setkat se se zástupci společnosti Odien.

08.09.2020

První ročník příměstského tábora Léto s Avií se vydařil

Malování na zeď v Avii, výuka herectví, sportovní klání v různých disciplínách nebo výroba kostýmů. To vše a ještě mnohem víc zažily děti z Letňan a Čakovic na příměstském táboře Léto s Avií.

12.08.2020

V areálu Avie by se mohlo začít stavět už za tři roky

Kapacity pro bydlení, nové pracovní příležitosti, škola, školky, ale i spousta zeleně a obnova dopravní infrastruktury včetněvlakového nádraží v Čakovicích. Podívejte se na reportáž TV Seznam z areálu Avie a zjistěte, co všechno pro vás chystáme.

28.07.2020

Tůma a Res členy řídícího výboru pro AVIA CITY

Bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma a majitel sítě prodejen značky Rituals Miroslav Res se stali členy nově založeného řídícího výboru projektu AVIA City v Praze. Ten realizuje společnost Odien Real Estate v areálu bývalého podniku Avia. Členové řídícího výboru mají při zrodu nové městské čtvrti v Letňanech přispět svým know-how a zkušenostmi s řízením velkých projektů.

15.06.2020

Prezentace návrhu na zasedání výboru

Pomalu ale jistě posouváme projekt AVIA CITY kupředu.

Ve čtvrtek 11. června jsme na veřejném zasedání Výboru pro územní rozvoj a plánování ZMČ Prahy 18 prezentovali návrh týkající se pořizování změny územního plánu v areálu AVIA Letňany v jeho dalším rozpracování (včetně podnětů č. 126/2019 a 127/2019).

09.06.2020

Spustili jsme web

Spustili jsme pro vás nový web, kde se dočtete vše zajímavé o připravovaném developerském projektu AVIA CITY v Letňanech. Pravidelně sem budeme přidávat aktuality a informovat vás o novinkách.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy k projektu, kontaktujte nás na info@aviacity.cz nebo na přes kontaktní formulář