About us

EN: Realitní a investiční společnost Odien byla Michaelem Saranem založena v roce 2004. Stačilo několik let a na trzích střední a východní Evropy jsme se ve své sféře stali lídrem.

Investujeme do velmi kvalitních, případně perspektivních nemovitostí, do private equity a ve zvláštních situacích. Jsme aktivní rovněž v oblasti distribuce a dodávek energií domácnostem a podnikům. V České republice a zahraničí zaměstnáváme více než 500 pracovníků.

Do všech transakcí investujeme vlastní kapitál a příležitostně kapitál soukromých investorů, se kterými na projektech spolupracujeme takřka trvale, respektive v řádech let až desetiletí. Vážíme si investorů s dlouhodobějšími investičními horizonty.

V rámci naší investiční strategie se snažíme využít znalost místního prostředí, odborné znalosti a zkušenosti, abychom získali kvalitní, avšak zatím nedostatečně výkonná aktiva. Efektivními investicemi, aktivní správou a řízením nabytý majetek přetváříme v dlouhodobý spolehlivý zdroj stále rostoucích hodnot.

Our focus

  • 01.Real Estate
  • 02.Industry & Distribution
  • 03.Hospitality & Recreation
  • 04.Offices & Retail