Řídící výbor

Michael Saran, předseda
Michael Saran je zakladatelem skupiny Odien. Dříve působil v soukromých investičních firmách v Londýně, Bostonu, Frankfurtu a Praze. Michael Saran je rovněž zakladatelem nadačního fondu Sport 2 Life, který prostřednictvím sportovních aktivit podporuje vzdělávání, vývoj a zdraví mládeže.
Na Stanford University studoval ekonomii a mezinárodní vztahy, titul MBA získal na Harvard Business School.
Je vášnivý sportovní a outdoorový nadšenec a dobrodruh.

 

doc. Ing. Zdeněk Tůma, CSc., místopředseda
Český ekonom, v devadesátých letech byl hlavním ekonomem Patria Finance a v roce 1998 odešel do Londýna, kde byl členem Výkonného výboru EBRD. Začátkem roku 1999 byl jmenován vice-guvernérem České národní banky, od roku 2000 do 2010 pak zastával pozici guvernéra. Po ukončení mandátu v ČNB se stal partnerem ve společnosti KPMG Česká republika, kde byl odpovědný za finanční služby.
Je předsedou dozorčí rady ČSOB, místopředsedou správní rady gymnázia English College in Prague, členem dozorčí rady Výboru dobré vůle Olgy Havlové a členem Vědecké rady Jihočeské univerzity. Pravidelně přednáší na Karlově univerzitě, kde byl jmenovaný docentem.
Je vášnivým cyklistou a běžkařem.

 

Ing. Miroslav Res, místopředseda
Majitel sítě značkových prodejen kosmetiky Rituals. Na základě franšízové smlouvy vede výhradní zastoupeni značky Rituals pro ČR a SK. Rituals je v současnosti jednou z nejrychleji rostoucích globálních značek nejen v segmentu kosmetických produktů. P
an Res řídil 15 let jako generální ředitel společnost Čedok a.s., tehdy největší cestovní kancelář v České republice. Následně působil několik let jako generální ředitel Společnosti UniHobby, největšího tuzemského řetězce prodejen DIY (prodejen pro kutily).
Pan Res je bývalý aktivní veslař, jeho koníčkem je horské kolo a běžky.